Tiina Steinberg       direktor                tiina.steinberg[ät]aegviidu.edu.ee

Thea Luik          huvijuht/juhiabi         thea.luik[ät]aegviidu.edu.ee

Anna Tammjärv - koolitädi

Tiina Volmerson - koolitädi

2016/2017. õppeaastal õpib Aegviidu Koolis 56 õpilast.

Huvitavaid fakte:

Kõige väiksem klass on 5 õpilast.

Kõige suurem klass on 7 õpilast. 

7.klassis õpivad ainult poisid.

1.klass õpib eraldi.

Liitklassid on:

  • 2. ja 3.klass
  • 4. ja 5.klass
  • 6. ja 7.klass
  • 8. ja 9.klass

Tüdrukuid on 26

Poisse on 30

Klassijuhatajad on:

1.kl Mari Põder

2. ja 3.kl Tairi Lõugas

4. ja 5.kl Anneliis Liblik

6. ja 7.kl Natella Krigul

8.ja 9.kl Reet Kanger

 

 

 

 Tairi Lõugas  klassiõpetaja

 tairi.lougas[ät]aegviidu.edu.ee

Mari Põder klassiõpetaja mari.poder[ät]aegviidu.edu.ee
Reet Kanger muusika, klassiõpetaja reet.kanger[ät]aegviidu.edu.ee
Anneliis Liblik eesti keel

anneliis.liblik[ät]aegviidu.edu.ee

Natella Krigul matemaatika  natella.krigul[ät]aegviidu.edu.ee
Rutt Tüli inglise keel rutt.tuli[ät]aegviidu.edu.ee
Silvi Paramonova vene keel, inimeseõpetus silvi.paramonova[ät]aegviidu.edu.ee
Monika Avalaid Tehnoloogia; käsitöö ja kodundus monika.avalaid[ät]aegviidu.edu.ee
Pamela Puidak keemia, füüsika pamela.puidak[ät]aegviidu.edu.ee
Pirjo Land bioloogia pirjo.land[ät]aegviidu.edu.ee
Mattias Jürgens ajalugu, ühiskond, geograafia  mattias.jurgens[ät]aegviidu.edu.ee
Janne Kuuskla kehaline kasvatus/tants janne.kuuskla[ät]aegviidu.edu.ee
Liia Vöörmann-Leissoo logopeed liia.leissoo[ät]aegviidu.edu.ee
Kaire-Leen Varik kunst kaireleen.varik[ät]aegviidu.edu.ee
Mikola Misjuk kehaline kasvatus mikola.misjuk[ät]aegviidu.edu.ee
Urve Kaur psühholoog urve.kaur[ät]aegviidu.edu.ee
Merike Mölder Pikapäevarühm

merike.molder[ät]aegviidu.edu.ee


  

 

 

 

Orienteerumispäeva pilte saab näha kooli Facebooki lehelt. 

Vajuta SIIA