Tiina Steinberg       direktor                tiina.steinberg[ät]aegviidu.edu.ee

Thea Luik          huvijuht/juhiabi         thea.luik[ät]aegviidu.edu.ee

Anna Tammjärv - koolitädi

Tiina Volmerson - koolitädi

2017/2018. õppeaastal õpib Aegviidu Koolis 59 õpilast.

Huvitavaid fakte:

Kõige väiksem klass on 5 õpilast.

Kõige suurem klass on 9 õpilast. 

8.klassis õpivad ainult poisid.

Liitklassid on:

  • 1. ja 2.klass
  • 3. ja 4.klass
  • 5. ja 6.klass
  • 7. ja 8.klass

Tüdrukuid on 26

Poisse on 33

Klassijuhatajad on:

1. ja 2.kl Mari Põder

3. ja 4.kl Tairi Lõugas

5. ja 6.kl Anneliis Liblik

7. ja 8.kl Natella Krigul

9.kl Reet Kanger

 

 

 

 Tairi Lõugas  klassiõpetaja

 tairi.lougas[ät]aegviidu.edu.ee

Mari Põder klassiõpetaja mari.poder[ät]aegviidu.edu.ee
Reet Kanger muusika, klassiõpetaja, inimeseõp. reet.kanger[ät]aegviidu.edu.ee
Anneliis Liblik eesti keel

anneliis.liblik[ät]aegviidu.edu.ee

Natella Krigul matemaatika, keemia, füüsika natella.krigul[ät]aegviidu.edu.ee
Rutt Tüli inglise keel rutt.tuli[ät]aegviidu.edu.ee
Silvi Paramonova vene keel silvi.paramonova[ät]aegviidu.edu.ee
Monika Avalaid tehnoloogia, käsitöö, kodundus monika.avalaid[ät]aegviidu.edu.ee
Reimo Kaasiku kehaline kasvatus/suusatamine reimo.kaasiku[ät]aegviidu.edu.ee
Pirjo Land bioloogia, geograafia pirjo.land[ät]aegviidu.edu.ee
Lauri Leet ajalugu, ühiskond lauri.leet[ät]aegviidu.edu.ee
Janne Kuuskla kehaline kasvatus/tants janne.kuuskla[ät]aegviidu.edu.ee
Liia Vöörmann-Leissoo logopeed liia.leissoo[ät]aegviidu.edu.ee
Kaire-Leen Varik kunst kaireleen.varik[ät]aegviidu.edu.ee
Mikola Misjuk kehaline kasvatus mikola.misjuk[ät]aegviidu.edu.ee
Urve Kaur psühholoog urve.kaur[ät]aegviidu.edu.ee
Merike Mölder pikapäevarühm

merike.molder[ät]aegviidu.edu.ee


  

 

 

 

Orienteerumispäeva pilte saab näha kooli Facebooki lehelt. 

Vajuta SIIA