Tiina Steinberg       direktor                tiina.steinberg[ät]aegviidu.edu.ee

Thea Luik          huvijuht/juhiabi         thea.luik[ät]aegviidu.edu.ee

Anna Tammjärv - koolitädi

Tiina Volmerson - koolitädi

 

Arabella, Singlill Tigriana, Arli, Lennart, Kaspar Antony ja Karl!

 

 

 Tairi Lõugas  klassiõpetaja, inglise keel, väikeklassi õpetaja

 tairi.lougas[ät]aegviidu.edu.ee

Mari Põder klassiõpetaja, pikapäevarühm mari.poder[ät]aegviidu.edu.ee
Reet Kanger muusika, klassiõpetaja, inimeseõp. reet.kanger[ät]aegviidu.edu.ee
Anneliis Liblik eesti keel ja kirjandus

anneliis.liblik[ät]aegviidu.edu.ee

Natella Krigul matemaatika, keemia, füüsika natella.krigul[ät]aegviidu.edu.ee
Rutt Tüli inglise keel rutt.tuli[ät]aegviidu.edu.ee
Silvi Paramonova vene keel silvi.paramonova[ät]aegviidu.edu.ee
Monika Avalaid tehnoloogia, käsitöö, kodundus monika.avalaid[ät]aegviidu.edu.ee
Reimo Kaasiku kehaline kasvatus/suusatamine reimo.kaasiku[ät]aegviidu.edu.ee
Pirjo Land bioloogia, geograafia, loodusõpetus, väikeklassi õpetaja, pikapäevarühm pirjo.land[ät]aegviidu.edu.ee
Lauri Leet ajalugu, ühiskond lauri.leet[ät]aegviidu.edu.ee
Janne Kuuskla kehaline kasvatus/tants janne.kuuskla[ät]aegviidu.edu.ee
Liia Vöörmann-Leissoo logopeed liia.leissoo[ät]aegviidu.edu.ee
Kaire-Leen Varik kunst kaireleen.varik[ät]aegviidu.edu.ee
Mikola Misjuk kehaline kasvatus mikola.misjuk[ät]aegviidu.edu.ee
Urve Kaur psühholoog urve.kaur[ät]aegviidu.edu.ee
Merike Mölder pikapäevarühm

merike.molder[ät]aegviidu.edu.ee


  

 

 

2018/2019. õppeaastal õpib Aegviidu Koolis 61 õpilast.

Huvitavaid fakte:

Kõige väiksem klass on 5 õpilast.

Kõige suurem klass on 10 õpilast. 

Liitklassid on:

  • 2. ja 3.klass
  • 4. ja 5.klass
  • 6. ja 7.klass
  • 8. ja 9.klass

Tüdrukuid on 28

Poisse on 33

Klassijuhatajad on:

1. kl  Tairi Lõugas

2. ja 3. kl Mari Põder

4. ja 5. kl Reet Kanger

6. ja 7. kl Anneliis Liblik

8. ja 9. kl Natella Krigul